17.02.2019      3519      0
 

Опис, особливості, догляд і ціна німецької вівчарки


Однією з найпопулярніших порід собак є порода «німецька вівчарка». Стандарт даної породи був виведений двома німецькими вченими Штефаніцем і Майєром, в 1899 році. З того часу пси цієї породи стали вірними друзями багатьом людям.

Опис та особливості німецької вівчарки

Зовні це масивні собаки з густою шерстю. Зріст дорослого пса сягає 68 см, а самки – приблизно 55-60 см. Важить собака такої породи в межах 30-40 кілограм.

Але під шаром міцних м’язів, за масивною щелепою і гострими зубами ховається серце відданого і вірного пса. Німецька вівчарка спочатку була виведена для того, щоб супроводжувати пастуха при вигулі стада.

Але зараз господарське значення цієї породи здобуло ширше використання. Собака породи Німецька вівчарка зустрічається на митницях і в поліції, де вона допомагає викривати заборонені речі, або працює охоронцем.

німецька вівчарка

Поліцейські використовують собак цієї породи при пошуку наркотиків або контрабанди. В новинах часто демонструються відео з німецькими вівчарками, які легко викривають людей, що перевозять контрабанду.

Дресування німецької вівчарки можливе і рекомендоване. До дресування тварини ставляться спокійно: німецькі вівчарки володіють спокійною вдачею і врівноваженістю.

Крім того, така собака здатна міняти господарів і легко звикати до нових. До сторонніх людей тварина може спочатку ставитися недовірливо, проте багато господарів скаржаться, що їх собака легко заводить нові знайомства», і здатна піти за тим, хто кинув їй паличку.

Дивно, але така масивна і з першого погляду грізна собака, як німецька вівчарка легко ладнає з дітьми, навіть надзвичайно оберігає їх. Ці собаки буквально створені для ігор, тому дітям з нею нудьгувати не доведеться. Фото німецької вівчарки можна знайти на форумах любителів цієї породи.

зовнішній вигляд німецької вівчарки

Стандарт породи

  • Голова вівчарки повинна мати форму клина з однаковими зонами черепа і лицьової частини. Щелепи собаки потужні з дуже міцними зубами і правильним прикусом, викривлення прикусу буде дефектом. Ніс має класичну форму і чорне забарвлення.
  • Очі темного забарвлення з «розумним» поглядом. Світлий колір очей у вівчарки є недоліком. Вуха собаки мають трикутну форму, розмір досить великий.
  • У Німецьких вівчарок велика грудна клітина. Міцна широка спина без прогину переходить в круп. Хвіст злегка опущений і має плавний вигин.
  • Лапи сильні і рівні з міцними загнутими кігтями, задні кінцівки довше передніх.
  • Шерсть вівчарки двошарова: основна жорстка і блискуча щільно прилягає до тіла, і короткий підшерсток.
  • Класичне забарвлення для німецької вівчарки, це чепрак. Для нього характерні чорна сорочка на тлі рудо-червоної вовни і маска на морді.

Чорне або темно-сіре забарвлення має насичений темний колір, також має сорочку і маску. Біле забарвлення зустрічається дуже рідко, найчастіше у вигляді плям.

опис німецької вівчарки

Вартість німецької вівчарки

Цуценята німецької вівчарки і їх фото завжди є на сайтах розплідників. Якщо вам необхідно придбати чистопородну собаку, то, щоб купити німецьку вівчарку, доведеться витратитися. Ціна породи собаки «німецька вівчарка» коливається від 100 до 500 доларів.

Чорна німецька вівчарка коштує приблизно стільки ж, але такий різновид породи зустрічається рідше. На сьогоднішній день в Росії існує один розплідник чорних німецьких вівчарок.

Розплідник німецьких вівчарок-це шанс придбати чистокровну собаку. Там працюють спеціально навчені люди, які допоможуть у виборі собаки, її дресуванні і вихованні. Працівники розплідників стежать за здоров’ям і настроєм собак.

Продаж німецьких вівчарок здійснюється не тільки в розплідниках. Орієнтуючись по оголошеннях або через посередника, можна купити цуценя німецької вівчарки за договірною ціною.

цуценя німецької вівчарки

Німецька вівчарка в домашніх умовах

Перш ніж придбати цуценя німецької вівчарки необхідно кілька разів задати собі питання: а чи зможу я приділяти їй достатньо уваги? Багато хто вважає, що собаки розумні і без дресування, тому все можна пустити на самоплив. Однак німецька вівчарка потребує виховання. Її необхідно привчити до особистої гігієни, а також годівлі в певний час і в спеціально виділеному місці.

Балувати собаку, навіть цуценям, ні в якому разі не варто. Якщо собака не зрозуміє, хто в будинку господар і “ватажок зграї”, то може позначити себе головною. Це веде до ризику зробити собаку некерованою.

Німецькі вівчарки дуже сильні, і, відповідно, активні. Якщо собаку завели в квартирі, то потрібно її вигулювати 2-3 рази на день, і прогулянки повинні тривати не менше години.

Як варіант — собака в приватному будинку, де є сад. Німецька вівчарка легко пристосовується до погодних умов, тому їй можна обладнати будку.

Не варто забувати, що німецька вівчарка – це перш за все сторожовий пес. Щоб собака починала розуміти свої обов’язки перед будинком, в якому вона живе, необхідно позбавити її ласк і пустощів. З щенячого віку не варто дозволяти собаці багато ласощів і спілкування зі сторонніми людьми.

Все це – лише ази дресування німецької вівчарки. Як тільки цуценяті виповниться 4 місяці, його потрібно виховувати більш поглиблено. Якщо господарі будуть читати спеціальну літературу або відвідувати курси, то проблем не виникне.

Догляд за німецькою вівчаркою

Щеня німецької вівчарки потребує турботи і постійної опіки. Варто навчитися правильно тримати цуценя і ставити його на підлогу. Пси не люблять самотності, тому, якщо у вас немає часу пограти з улюбленцем, просто посадіть його поруч. Але ні в якому разі його не можна замикати цуценя в окремій кімнаті! Крім того, цікавий ніс цуценя і невеликі, але вже міцні зубки здатні без нагляду накоїти неприємностей.

Важливо пам’ятати, що щеня німецької вівчарки – це службова собака, тому не варто брати його спати до себе на ліжко. Таким собакам потрібен невеликий килимок, це і стане особистою територією тварини.

І цуценята, і дорослі тварини потребують вітамінів, особливо в осінній і весняний час. Вітаміни можуть продаватись як у вигляді зелені, так і у вигляді препаратів і добавок.

Важливо не балувати тварин обробленим м’ясом, ковбасою, сосисками і т. д. У такій їжі міститься трохи вітамінів, крім того, це робить ніжним шлунок тварини. Німецьку вівчарку краще годувати яловичиною і свинячим м’ясом в свіжому вигляді.

Цих правил недостатньо, щоб описати весь курс догляду за німецькою вівчаркою і її утримання в домашніх умовах. Виховання тварини – безперервний і трудомісткий процес. Але якщо ви впораєтеся з усіма труднощами, то придбаєте відданого і доброго друга на довгі роки.

Опис, особливості, догляд і ціна німецької вівчарки
4.5 (90%) 2 vote[s]
Сподобався матеріал? Забирай собі та друзям, щоб не загубити:Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Це цікаво!
Як розбудити черепаху

Як розбудити черепаху

У дикій природі для черепах природно впадати в літню або зимову сплячку в залежності від тривалого...

Змія Гюрза

Змія Гюрза

Змія Гюрза (інша її назва – левантійська гадюка, на лат. Macrovipera lebetina) в сімействі плазунів займає особливе...

Чому хом’як п’є багато води

Чому хом’як п’є багато води

Отже, у вас оселився кумедний пухнастий звір, ви дбаєте про нього і неодмінно хочете, щоб вихованцеві було...

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

У світі живої природи величезна кількість дивовижних істот. Вони поділяються на безліч груп, серед яких,...

Риба Бичок

Риба Бичок

Бичок – улюблена риба для тих, хто живе у південних регіонах морів і річок. З неї готують смачні і ситні...