07.03.2019      3737      0
 

Опис та особливості бійцівських собак середнього розміру


Бійцівські породи собак середнього розміру сьогодні стануть героями нашої статті. Ці вихованці подобаються далеко не всім оточуючим, але власники тварин від них просто в захваті.

Бультер’єр

Ця порода є однією з найбільш «скандальних» в собачому світі. Одні люди вважають, що більш вірного пса, ніж бультер’єр, не знайти в усьому світі. А інші ж кажуть що він є кровожерливим вбивцею. Справа в тому, що численні випадки його нападу на людей закінчувалися тяжкими наслідками.

Однак, практика показує, що вихований пес даної породи веде себе по відношенню до чужинців стримано або байдуже.

Заводити бультер’єра недосвідченому собаківникові не рекомендується. При неправильній дресурі, він може стати некерованим, і завдати шкоди оточуючим.

Порада! Полегшити виховну роботу допоможуть шлейки для собак середніх порід. Якщо чотириногий намагається тягнути вас під час прогулянки, затягніть їх тугіше.

Статура бультер’єра масивна і струнка. Його маса – близько 30 кг. Відмітна особливість породи – велика витягнута морда, на якій знаходяться маленькі, глибоко посаджені очі. Незважаючи на погану славу, цей чотириногий друг дуже ніжний зі своїм господарем і ніколи не дасть його в образу.

бультерєр

Американський бульдог

Ще один представник собачого світу, який не відзначився бездоганною репутацією. Як і у бультер’єра, статура американського бульдога масивна. Вага його тіла може досягати 50 кг. Багато років тому ця порода використовувалася в собачих боях. Сьогодні ж, вона все частіше супроводжує людину в якості компаньйона.

Незважаючи на страхітливий зовнішній вигляд, цей чотириногий звір не нападе на людину без причини. Зазвичай, приводом для його атаки стає фізична загроза господареві або членам його родини. Американський бульдог – це не тільки хороший компаньйон, але і відмінний сторож з добре розвиненим почуттям територіальності.

американський бульдог

Пітбультер’єр

У цієї породи, як і у двох попередніх, велика подовжена голова. Маса пітбуля від 30 до 55 кг. Незважаючи на те, що його завжди використовували, як компанійську собаку, він є прекрасним сторожем.

Спочатку, порода була виведена для участі в собачих боях. Звідси міф про її надмірну агресивність. Але, при правильному вихованні, щеня пітбуля не стане злим неврівноваженим звіром. Тварина обожнює свого господаря і не виносить тривалої розлуки з ним. Якщо залишити пса одного надовго, то він напевно втратить апетит.

У цього чотириногого коротка світла шерсть, великі очі, масивна грудна клітина і довгий хвіст. Не варто розраховувати на те, що дана собака подружиться з іншими вашими вихованцями. Вона дуже ревнива і не потерпить зради. Вигулюючи її, рекомендується використовувати намордник.

пітбультерєр

Стаффордширський тер’єр

Дуже сильна порода, виведена в США. Цьому псу невідомий страх, відступ і слабкість. Як і пітбуля, стаффордширського тер’єра часто використовують в собачих боях, звідси його погана слава, як чотириногого вбивці.

Випадків нападу цього звіра на людей і тварин маса. Дана порода дійсно непроста у вихованні. При неправильному підході до дресури, стаффорд стане агресивним і надмірно підозрілим до кожної людини, що прийшла в його будинок. З цієї причини, заводити його новачкові категорично не рекомендується.

Але, яким би не виріс цей чотирилапий, він завжди буде відданий господареві. Любов до господаря робить з грізного стаффордширського тер’єра милу і ніжну собаку, що обожнює чухання за вухом. Дресирувати тварину потрібно з 2-місячного віку.

Забарвлення породи різне, від світло – бежевого до чорного. Специфіка екстер’єру – велика голова, на вершині якої знаходяться великі вуха. До речі, їх потрібно чистити не менше 1 разу в 2 тижні.

стоффордщирський терєр

Англійський бульдог

Це невелика, але дуже ніжна собака зі складками шкіри на морді і спині. Вона спостережлива, підозріла і доброзичлива, швидко прив’язується до людей. Але є у неї і недолік – погане здоров’я. Якщо ви хочете завести бульдога, то, будьте готові до того, що за ним потрібен регулярний догляд. Щоб тварина не хворіла, його слід показувати ветеринара не менше 2 разів на рік.
Незважаючи на відсутність значних габаритів, бульдоги володіють навичками охоронця. Вони ніколи не дадуть в образу своїх власників. Недосвідчений собаківник може зіткнутися з проблемою придушення впертості даної тварини. Особливість бульдога – його м’ясисті щоки і велика широка щелепа. Через специфічний погляд даної собаки, не кожен захоче її завести.

англійський бульдог

Боксер

“Вічне цуценя” — так говорять про цю сильну собаку з головою у формі квадрата. Вона впевнена в собі, спостережлива і дуже витривала. Однак, надмірна грайливість боксера спостерігається навіть в його зрілому віці. Він стає більш серйозним до 3-4 років.

З дресурою даної собаки можуть виникнути труднощі навіть у досвідченого кінолога. І пов’язано це не тільки з його щенячою вдачею, але і з впертістю. З дітьми чотириногі поводяться дуже ніжно і доброзичливо.

Багато хто вважає, що боксери – агресивні пси. Це не так. Їх добра вдача абсолютно не сумісна з безпричинною злістю. Однак, ця собака ніколи не дозволить заподіяти шкоду її власнику. Боксер неодмінно нападе, якщо відчує загрозу. Така властивість зробило його не тільки компаньйоном, але і охоронцем.

боксер

Кане корсо

Кане корсо володіють врівноваженим характером. Зовні пес виглядає досить міцним з яскраво вираженою м’язовою масою на ногах. Шерсть коротка, блискуча.

кане корсо

Шарпей

Шарпея легко впізнати за численними складками на тілі. Складки служать собаці захистом при сутичках з іншими псами в боях. При правильному вихованні шарпеї не виростають агресивними, легко знаходять спільну мову з іншими домашніми вихованцями та дітьми.

шарпей

Ротвейлер

Ротвейлери мають масивний міцний корпус, з широкою грудною клітиною. Характер у пса норовливий, що вимагає обов’язкового виховання фахівцем.

ротвейлер

Заключення

Слід зазначити, що ми розповіли лише про незначну частину виведених людьми порід. Бійцівські породи собак середнього розміру вимагають до себе особливого ставлення і виховання. Лише при такому підході і кропіткої праці Ви отримаєте по справжньому гарного друга і відданого захисника.

А про мисливські породи собак читайте тут.
Опис та особливості бійцівських собак середнього розміру
5 (100%) 1 vote[s]
Сподобався матеріал? Забирай собі та друзям, щоб не загубити:Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Це цікаво!
Як розбудити черепаху

Як розбудити черепаху

У дикій природі для черепах природно впадати в літню або зимову сплячку в залежності від тривалого...

Змія Гюрза

Змія Гюрза

Змія Гюрза (інша її назва – левантійська гадюка, на лат. Macrovipera lebetina) в сімействі плазунів займає особливе...

Чому хом’як п’є багато води

Чому хом’як п’є багато води

Отже, у вас оселився кумедний пухнастий звір, ви дбаєте про нього і неодмінно хочете, щоб вихованцеві було...

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

У світі живої природи величезна кількість дивовижних істот. Вони поділяються на безліч груп, серед яких,...

Риба Бичок

Риба Бичок

Бичок – улюблена риба для тих, хто живе у південних регіонах морів і річок. З неї готують смачні і ситні...