19.02.2019      1643      0
 

Опис і особливості абіссінської кішки


Абіссінська кішка є однією з найдавніших порід, які збереглися до сьогоднішнього дня. Це прекрасні короткошерсті особини середнього розміру. Дана порода – оптимальний варіант для утримання в будинку.

аббісинська порода

Опис породи

Порода кішок абіссінська має особливий вигляд, хоча на перший погляд здається, що немає нічого особливого в представника даного виду котячих, але це не так…

Шорстка коротка, з рівномірним забарвленням, яке зберігається по всьому тілу. Поведінка такої особи може сильно відрізнятися від звичайної домашньої кішки, а ось забарвленням вони схожі. Абіссінки поводяться по-королівськи і це не дивно, адже ця порода є однією з найперших, яка почала жити поруч з людиною.

Примітно, що очі у кішки дуже виразні. Цьому сприяє не тільки колір, але й чорне обрамлення навколо очей. Вуха мають об’ємну форму. Образ цієї кішки нагадує дику пуму, яка зачаровує своїм зовнішнім виглядом. Абіссінська кішка має різне забарвлення. Воно часто виходять внаслідок гри відтінків. Саме це надає її шерсті особливого значення. Абіссінки є досить сильними кішками.

У них добре розвинена опорно-рухова система, що дозволяє бути їм прекрасними мисливцями. Кішки мають більшу рухливість, ніж коти, але вони як і раніше залишаються менше котів за розмірами. Абіссінки є досить волелюбними кішками, які мають активну життєву позицію. Вони не агресивні, так як їх темперамент стійкий і збалансований. Порода є гармонійною в усьому, тому вона ідеально підійде для вашого будинку.

кішка аббісінська

Ціна абіссінської кішки

Абіссінська кішка має особливе значення, тому що це тварина з багатовіковою історією. Абіссінська кішка була привезена на територію Європи з Африки. Предком цієї кішки була Африканська дика кішка, яка мешкала на території африканських країн. Цей вид стояв на межі вимирання. Але під час війни солдати привезли цю кішку на батьківщину, де поклали початок зародженню нової породи.

Купити абіссінську кішку можна тільки в спеціалізованих розплідниках і центрах, де розводять такий вигляд. В інтернеті ви навряд чи знайдете такого домашнього вихованця, адже ця порода досить рідко зустрічається. Також вас можуть обдурити, адже абіссінську кішку легко переплутати зі звичайною кішкою, рідкісного забарвлення.

Ціна абіссінської кішки може бути різноманітною і залежить від родоводу конкретної особини. Тому розцінки на цю породу можуть доходити до 1000 доларів. Якщо кішка, від якої продаються кошенята, має досвід у виставках і конкурсах, то ціна на її потомство буде досить висока. Ви можете знайти розплідник абіссінських кішок, де підберете красиву кішку для своєї родини.

ціна аббісінської кішки

Абіссінська кішка в домашніх умовах

Абіссінська кішка володіє прекрасним розумом, також вона слухняна і граціозна. Її можна залишити з дитиною, не боячись, що кішка завдасть шкоду малюку. Вона стане ідеальним варіантом для домашнього улюбленця, який буде радувати вас і вашу родину.

Характер у цієї породи спокійний, а часом навіть грайливий, тому вона ідеально підійде для утримання в домашніх умовах. Вона швидко вчиться ходити до лотка, так як розумна і легко навчається. Кішка має звичку бути завжди з господарем, тому, щоб ви не робили, вона завжди буде знаходитися поряд, намагаючись вам допомогти.

Всі, хто володіє даною породою кішок, задоволені своїм вибором. Для абіссінської кішки можна придумати піднесену спальню, адже вони люблять бути на висоті, щоб оглядати свою територію.

аббісинська кішка

Кішки дуже ревниві, тому не зможуть потерпіти ще одного улюбленця в будинку. Вихованець має властивість швидко знайомитися з навколишньою місцевістю. Якщо правильно виховувати кішку, то витівок від неї чекати не доведеться.

Догляд за абіссінською кішкою

Як вже говорилося раніше, абіссінська кішка любить, коли за нею доглядають. Якщо ви до цього не готові, то не беріть кішку взагалі. Правильний догляд зможе подарувати вам чисту і гарну кішку, яка проживе з вами близько 20 років, адже саме стільки живуть абіссінки.

аббісінське кошеня

Варто регулярно відвідувати лікаря – ветеринара, який огляне кішку, і в разі, будь-якого захворювання призначить правильне лікування. Маленьке кошеня потрібно прищепити від різних захворювань, а також вивести глистів та інших паразитів. Варто звернути увагу на раціон кішки.

Якщо говорити про зовнішній догляд за кішкою, то тут практично нічого не потрібно робити. Догляд за шерстю мінімальний. Регулярно потрібно чистити вуха, які мають схильність швидко забруднюватися. Також абіссінську кішку необхідно купати, як і інших, принаймні, 2 рази в рік. Фото абіссінської кішки допоможуть вам закохатися в цю породу моментально.

Опис і особливості абіссінської кішки
5 (100%) 1 vote[s]
Сподобався матеріал? Забирай собі та друзям, щоб не загубити:Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Це цікаво!
Як розбудити черепаху

Як розбудити черепаху

У дикій природі для черепах природно впадати в літню або зимову сплячку в залежності від тривалого...

Змія Гюрза

Змія Гюрза

Змія Гюрза (інша її назва – левантійська гадюка, на лат. Macrovipera lebetina) в сімействі плазунів займає особливе...

Чому хом’як п’є багато води

Чому хом’як п’є багато води

Отже, у вас оселився кумедний пухнастий звір, ви дбаєте про нього і неодмінно хочете, щоб вихованцеві було...

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

У світі живої природи величезна кількість дивовижних істот. Вони поділяються на безліч груп, серед яких,...

Риба Бичок

Риба Бичок

Бичок – улюблена риба для тих, хто живе у південних регіонах морів і річок. З неї готують смачні і ситні...