15.07.2019      1002      0
 

Як розбудити черепаху


У дикій природі для черепах природно впадати в літню або зимову сплячку в залежності від тривалого підвищення або зниження температури. Тривалий сон позитивно впливає на функціонування щитовидної залози, нормалізує гормональний фон, а так само бере участь в синхронізації зростання фолікул у самок зі статевою активністю самців. Проте в домашніх умовах не всі власники домашніх тварин можуть правильно підібрати умови для організації зимівлі рептилії. Тому рекомендується підтримувати відносно однаковий рівень опалення для того, щобвихованеуь не спав цілий рік. Якщо ж все ж таки уникнути сну не вдалося, або настав час закінчення цього періоду, то потрібно знати, як розбудити черепаху зі сплячки в домашніх умовах.

черепаха спить

Порядок дій

Щоб вивести черепаху зі сплячки в першу чергу необхідно поступово підвищувати температуру до кімнатної протягом тижня. Після цього можливе використання додаткових приладів для обігріву до 30 осіб протягом трьох-чотирьох днів. При цьому важливо підвищити вологість мікроклімату тераріуму, поставивши ємність з водою.

Подальший порядок дій так само не залежить від сімейства, до якого відноситься рептилія. Як тільки тварина прокинеться, її необхідно потримати в чистій теплій (32-33 градуси) воді протягом двадцяти хвилин. В даному випадку така процедура носить не гігієнічний, а фізіологічний характер. Ванна дозволить черепасі напитися, і заповнити нестачу рідини шкірних покривів.

як розбудити черепаху

Купання черепахи

Якщо з вихованцем все в порядку, то протягом тижня черепаха починає самостійно їсти невеликими порціями.

Розглянемо гібернацію красноухого слайдера. У звичайних умовах цього виду тривалий сон не потрібен. Однак навіть при дотриманні всіх правил догляду за твариною бувають такі особини, які йдуть на зимівлю. У цьому випадки способи як розбудити червоновуху черепаху нічим не відрізняються від алгоритму дій для інших рептилій. А як це правильно робити Ви вже знаєте.

Варто відзначити, що не можна самостійно розкопувати тварину або поміщати сплячу рептилію в воду. Якщо черепаха тривалий час не може прокинутися від сну, у неї не відходить сеча, вона не проявляє бажання поїсти, то потрібно терміново звернутися до герпетолога.

Як розбудити черепаху
5 (100%) 1 vote[s]
Сподобався матеріал? Забирай собі та друзям, щоб не загубити:Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Це цікаво!
Як розбудити черепаху

Як розбудити черепаху

У дикій природі для черепах природно впадати в літню або зимову сплячку в залежності від тривалого...

Змія Гюрза

Змія Гюрза

Змія Гюрза (інша її назва – левантійська гадюка, на лат. Macrovipera lebetina) в сімействі плазунів займає особливе...

Чому хом’як п’є багато води

Чому хом’як п’є багато води

Отже, у вас оселився кумедний пухнастий звір, ви дбаєте про нього і неодмінно хочете, щоб вихованцеві було...

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

Види жаб. Опис, особливості та назви видів жаб

У світі живої природи величезна кількість дивовижних істот. Вони поділяються на безліч груп, серед яких,...

Риба Бичок

Риба Бичок

Бичок – улюблена риба для тих, хто живе у південних регіонах морів і річок. З неї готують смачні і ситні...